Movies
Ratings
28
LeonRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Air DollRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 2.0