Movies
Ratings
204
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 5.0
A SeparationRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
Sweet & SourRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 0.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 1.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 2.0
Mood IndigoRated ★ 2.0
All for LoveRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0