Series
Ratings
54
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 5.0
To My HarryRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0