Series
Ratings
36- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0