Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
All GreensRated ★ 3.5
Grand Maison ParisRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Walk UpRated ★ 4.5
In Front of Your FaceRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0- God Tongue 2Rated ★ 2.0
- ゴッドタン キス我慢選手権 THE MOVIERated ★ 3.0