Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
WantedRated ★ 2.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.0