Titles you rated
StreetDance 3DRated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 4.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.5
Doctor DolittleRated ★ 3.5
TwisterRated ★ 4.5
FlightRated ★ 5.0
Marine BoyRated ★ 3.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
Horror StoriesRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
MamaRated ★ 2.5
He Was CoolRated ★ 2.5