Movies
Ratings
90
School of RockRated ★ 5.0
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Honggildong 2084Rated ★ 1.0
The HousemaidRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 5.0
DragonHeartRated ★ 5.0- PlayRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 1.0