Titles you rated
OblivionRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0