Titles you rated
Someone You LovedRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 5.0
TitaneRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 2.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Seoul VibeRated ★ 0.5
ArgoRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Top GunRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0