Titles you rated
SplitRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The CraziesRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The ColonyRated ★ 0.5
Safe HouseRated ★ 4.0