Movies
Ratings
186
The TargetRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0