Series
Ratings
176
The Judge from HellRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- 청춘의국Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Million Dollar American PrincessRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
FlexxCopRated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 4.5- Royal Cousins at WarRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Birthcare CenterRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
가디언즈 오브 툰드라Rated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5