Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
300Rated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0