Movies
Ratings
62
Eight BelowRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0