Titles you rated
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0