Movies
Ratings
265
The Night OwlRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 1.5
Game of DeathRated ★ 1.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Brigsby BearRated ★ 1.5
The HolidayRated ★ 1.5
Before SunriseRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5- The Armpit Hair GirlRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0