Movies
Ratings
164
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
69Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0