Movies
Ratings
198
The Invention of LyingRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5