Movies
Ratings
803
MahjongRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
FlowRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5