Titles you rated
Top GunRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
ATMRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 4.5- The Paradine CaseRated ★ 3.0
Sliding DoorsRated ★ 4.0