Movies
Ratings
428
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
Paper ManRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0