Series
Ratings
159
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0