Titles you rated
Superman IIIRated ★ 3.0
TakenRated ★ 2.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 2.0
AmadeusRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
Horrible BossesRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
10 MinutesRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Short PeaceRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 2.0