Movies
Ratings
691
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Dante's PeakRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 3.0
Meet the FockersRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
City of AngelsRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Secret GardenRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0