Titles you rated
- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Fire Force Season 2Rated ★ 5.0
Save Me Season 2Rated ★ 1.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.0
Voice Season 4Rated ★ 2.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense. Season 2Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Fire ForceRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 4.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 2.5