Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Brother BearRated ★ 4.0
The Ant BullyRated ★ 3.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.5