Titles you rated
X-MenRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0