Movies
Ratings
404
The Imitation GameRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 1.5
Runway CopRated ★ 0.5
Fly Away HomeRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5