Series
Ratings
184
Chainsaw ManRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 1.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
What If...? Season 2Rated ★ 2.5
Kengan Ashura Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Taxi Driver 2Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5