Movies
Ratings
175
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5