Series
Ratings
43
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
The OfferRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
- DoubtRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
The SympathizerRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0