Movies
Ratings
36
Margin CallRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 5.0
FameRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 1.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 1.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.0