Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 5.0
TimelessRated ★ 4.5- American Experience: The CircusRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 5.0
The Journey of FlowerRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Chinese Paladin 3Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5