Movies
Ratings
208
The MatchRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Running on EmptyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0