Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5