Movies
Ratings
872
The Island of CatsRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 3.5
PauletteRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.0