Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
CommandoRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 2.0
Forbidden QuestRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0