Movies
Ratings
20
AvatarRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0