Movies
Ratings
139
UnfriendedRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 2.0
The CatRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.5
BestsellerRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 5.0
OculusRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.5
Fortune SalonRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0