Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 2.5
MorbiusRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 2.5
ElvisRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0