Movies
Ratings
81
HelplessRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 1.5- Take OffRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0