Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
RipplesRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
The Six Triple EightRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 3.0