Movies
Ratings
758
Gerald's GameRated ★ 4.5
The Man in My BasementRated ★ 2.5
The AxRated ★ 3.0
One Hour PhotoRated ★ 3.5
Between Two Ferns The MovieRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Terrifier 3Rated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5
CopycatRated ★ 3.5
Velvet BuzzsawRated ★ 1.0
CreepRated ★ 2.5
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 1.5
MEGANRated ★ 1.0
Deep RedRated ★ 1.0
Saw XRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.0
BarbarianRated ★ 4.0