Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 5.0
ParaNormanRated ★ 5.0
The Secret GardenRated ★ 5.0
Return to Never LandRated ★ 5.0
James and the Giant PeachRated ★ 5.0
The Ant BullyRated ★ 5.0
The Smurfs 2Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Faces in the CrowdRated ★ 5.0
Gnomeo & JulietRated ★ 5.0
Around the World in Eighty DaysRated ★ 5.0
Lovely ComplexRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 5.0
George of the JungleRated ★ 5.0
Tinker BellRated ★ 3.5
Fantasia 2000Rated ★ 5.0
The Swan PrincessRated ★ 3.0
The LoraxRated ★ 5.0