Movies
Ratings
355
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 1.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
More Than BlueRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5