Titles you rated
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 3.5
Winners & SinnersRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Who Am I?Rated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
New Police StoryRated ★ 2.5
Rob-B-HoodRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 3.0
Dragon LordRated ★ 3.5