Titles you rated
ArrowRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0