Series
Ratings
146
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Oats StudiosRated ★ 3.5
IronheartRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- EuphoriaRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
EchoRated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 2.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0