Titles you rated
BelieverRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5